Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Appelstroop en Tepelkloof by A. van Elburg & J. Hylkema Joukje Hylkema en Agnes van Elburg
Appelstroop & Tepelkloof: geboren uit ervaring
Agnes van Elburg (verloskundige) en Joukje Hylkema (moeder en communicatiespec... »
Zwanger by Anja de Grient Dreux, Cora de Vos & Eric Fokke
Je bent zwanger
Alles over de zwangerschap en de bevalling
In dit boek vind je werkelijk alles over zwanger zijn, de groei van je baby, de bevalling en d... »
In verwachting van Adam by M. Beck Met de komst van Adam, een kind met het syndroom van Down, wordt het leven van Martha Beck en haar man John totaal ondersteboven gegooid. Ze worden gedwongen al... »
Veilig bevallen by Beatrijs Smulders & Mariel Croon Veilig bevallen is hér handboek voor aanstaande ouders. Nog nooit is er zo vernieuwend en uitvoerig geschreven over de bevalling en alles wat daarbij komt kijk... »
De geboorte van een moeder by Daphne Deckers Over zwanger zijn en moeder worden<br/><br/>De geboorte- en moederbundels van Daphne Deckers zijn al jaren verplichte kost voor iedere aanstaande moeder. Geen enkele auteur wist de afgelopen jaren de gevoelens van de aanstaande moeder zo perfect te verwoorden. »
Geboren! by Bertho Nieboer & Marieke van Gene <p>Iedere bevalling is een unieke gebeurtenis, maar de één spreekt net wat meer tot de verbeelding dan de ander. Wat te denken van een vierling, een baby die ge... »