Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Nederlands in gang by Berna de Boer, Margaret van der Kamp & Simone Pentermann <p><em>Nederlands in gang</em> is een communicatieve totaalmethode Nederlands voor theoretisch geschoolde anderstaligen in Nederland en daarbuiten. De cursist w... »
Nederlands voor Engelstaligen by Ria van der Knaap Nederlands voor Engelstaligen is een NT2 (Nederlands als tweede taal) methode voor Engelssprekenden die geen of heel weinig voorkennis van het Nederlands hebben... »
Samen lezen by Elizabeth Termeer <p>Wie leesniveau A2 wil bereiken, moet leesmeters maken. Met <em>Samen lezen</em> maken cursisten die meters aan de hand van verhalen rondom alledaagse onderwe... »
Samengestelde werkwoorden voor anderstaligen by Jenneke de Nerée Samengestelde werkwoorden behoren voor veel anderstaligen tot de lastigste onderdelen van het Nederlands. Juist op een gevorderd niveau merk je hoe groot de ver... »
Werken in de Supermarkt by Anna van den Brink, Joke Kalisvaart & Judith Gerrits WERKEN IN DE SUPERMARKTWerken in de supermarkt komt uit de serie Vaktaal voor anderstaligen.Het is ontwikkeld voor anderstaligen die toewerken naar een baan als... »