Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Verdwaald in het Geheugenpaleis by K. van Es Vandaag krijgt wereldwijd elke vier seconden iemand te horen dat hij aan dementie lijdt. Ons land telt vandaag 187.000 patiĆ«nten, tegen 2050 zullen dat er naar schatting 350.000 zijn.<br/>Onthutsend, maar achter die cijfers bevinden zich menselijke verhalen. »
Van Dis in Afrika by Adriaan van Dis & H. Pool Schrijverpresentator Adriaan van Dis reisde twee maanden lang door zuidelijk Afrika en ging op zoek naar parallellen en contrasten met de huidige WestEuropese s... »
Een zoon van Porto by Annelotte Verhaagen Frans Lopulalan is de schrijver die met zijn debuutroman Onder de sneeuw een Indisch graf de Molukkers in Nederland een stem gaf. Dit boek was een afscheidsbrie... »
O Amor Natural by H. Honigmann Met O amor natural openingsfilm van IDFA 1996 brak Heddy Honigmann door bij het grote publiek. Haar melancholische ode aan de seksualiteit en de pozie van Car... »