Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Via Santiago by Patrick Chatelion Counet ‘Via Santiago’ is het meeslepende verslag van een tocht over de camino. Het is ook een zoektocht naar de zin van het leven. Patrick Chatelion Counet volgt zijn ... »
Spiegelpad by Dionne Brussee In de aanloop naar haar vijftigste verjaardag voelt Dionne Brussee de dringende behoefte om stil te staan. Hoe is haar leven geworden? Klopt de richting nog? Zi... »
De magie van de Camino by Paul Post Duizenden pelgrims lopen de Camino. Dat levert een schat aan verhalen op, die mondeling overgedragen worden maar vaak ook opgeschreven. In De magie van de Camin... »
Naar Assisi by Mark van Waes Mark van Waes begint gewoon met lopen; naar het zuiden. Hij heeft bedacht dat Santiago niet het doel moet zijn, en dus wordt het Rome. In vijftien zomerse maand... »
In je eentje de wereld over by Sandra van Beek Op haar zevenentwintigste weet Sandra niet precies wat ze zoekt, alleen dat ze zichzelf ergens onderweg is kwijtgeraakt. Dus boekt ze een ticket. Alleen.Wat beg... »
De cirkel by Tim Voors <p><strong><em>De cirkel </em></strong><strong>laat zien hoe wandelen je inspireert tot een avontuurlijk leven </strong></p><p>In <em>De cirkel </em>loopt beroe... »
Busua by Ama Lucia Lindner Een oudere vrouw blikt terug op haar reizen door de Sahara en West-Afrika tussen 1985 en 1996. Ze was één van de eerste rugzaktoeristen in dit onbekende gebied... »