Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Kijk mij nou! by Miranda van Oldenmark & Patricia Menesses Dekker »
Het Kinderboekenmuseum by Annemarie van den Brink Hou je van boeken?Van avontuur en verhalen?Ben je gek op een speurtocht en spelletjes?Ga dan naar het Kinderboekenmuseum.Je gaat er op ontdekkingsreis.Je vindt ... »
Ontdek de wereld van Vincent van Gogh by Deirdre McCloskey & Rene van Blerk Vincent van Gogh is de maker van wereldberoemde kunstwerkenzoals Zonnebloemen en De sterrennacht. In dit boek lees je van alles over zijn leven.Je ontdekt niet ... »
Kröller-Müller Museum by Diana Doornenbal Een museum waar je op een witte fiets door een grootbos naartoe rijdt? Dat is het Kröller-Müller Museum!Hoe dit museum er is gekomen, dat is een bijzonderverhaa... »
Madurodam by Marianne Meulepas In Madurodam staan in het kleinbekende gebouwen van Nederland.Zoals het station van Utrechten het Muiderslot.Je leert in Madurodamwaar Nederland goed in is.Door... »
Mijn familie komt uit Turkije by Marianne Meulepas Masal is geboren in Turkije.Ze woont nu in Nederland,samen met haar ouders en broer.Ze woont hier graag,maar sommige dingen mist ze wel.In Turkije speelde ze ve... »
Meesterlijk! by Maria-Christina Sayn-Witggenstein Nottebohm Genieten van kunst draait om interactie met wat je ziet. Aan de hand van vijftig schilderijen uit de veertiende tot en met de vroege twintigste eeuw toont Meest... »