Welcome to Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».

Sign Up

» » »
 



Over de romankunst
Over de romankunst by Milan Kundera
Binnen het oeuvre van Milan Kundera nemen zijn vier essaybundels een bijzondere plaats in. Het zijn geen beschouwingen van een theoreticus, maar van een romanci... »
 
 
 
 
 

Bedrog en onbenul
Bedrog en onbenul by Jan Blokker
Waar gaat het om in het onderwijs? Om kennisoverdracht van leraar aan leerling, in nauwe samenwerking. In de afgelopen decennia is dat uitgangspunt meer dan str... »
 
 
 
 
 

Hipster
Hipster by N+1
HIPSTER: een sociologisch onderzoek naar rebellerende consumenten, modefreaks, trendsetters en iedereen die zich verzet tegen luiheid en cynisme is een hoogst intelligent pamflet waarin de anatomie centraal staat van trends die in de periferie geboren worden en opeens mainstream zijn - mode die opeens het straatbeeld kleurt en domineert, muziekgroepen die unaniem doorbreken, ideeën die overnight salonfähig worden. »
 
 
 
 
 

Over het dandyisme en Beau Brummell
Over het dandyisme en Beau Brummell by J.A. Barbey d'Aurevilly
Over Het Dandyisme En Beau Brummell... »
 
 
 
 
 

Waar geen uren te vrezen zijn en geen geweld
Waar geen uren te vrezen zijn en geen geweld by Christina Guirlande
 »
 
 
 
 
 

Hart voor kunst
Hart voor kunst by Johan Fretz
Op 8 oktober 2010 nam de jonge theatermaker Johan Fretz (25 jaar) deel aan de landelijke demonstratie op het malieveld tegen de grote bezuinigingen op de cultur... »
 
 
 
 
 

Steikzwulle sweipels
Steikzwulle sweipels by Anneke Brassinga
Steikzwulle sweipels. Over de noodzaak van literair vertalen verscheen bij AFdH Uitgevers ter gelegenheid van de startbijeenkomst van de nieuwe master literair ... »
 
 
 
 
 

Jan Campert-prijzen
Jan Campert-prijzen by
 »
 
 
 
 
 

Frictie of non-frictie
Frictie of non-frictie by
 »
 
 
 
 
 

Bosch Requiem 2010
Bosch Requiem 2010 by Antoine Bodar, Mark van de Voort & Véronique Roelvink
Jheronimus Bosch (ca. 1450-1516) was lid van deIllustre Lieve Vrouwe Broederschap. Vanuit hetZwanenbroedershuis – op steenworp afstand vande Sint-Janskathedraal... »