Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Outreachend werken by L. van Doorn, M. Gademan & Y. van Etten Outreachend werken
Tot voor kort was het in Nederland taboe om hulp te verlenen aan mensen die daar niet zelf om gevraagd hadden. Maar sinds is vastgesteld dat... »
Beschermjassen by I. Zwaan & K. Tjin A. Djie transculturele hulp aan families. Wat heeft een hulpverlener nodig om intercultureel competent te zijn? ...... »
Support in Volendam by M. Klein Beernink Support in Volendam
Na een ramp is naast medische en materi zorg vooral ook psychosociale zorg belangrijk. Deze is niet alleen nodig voor de direct getroffenen... »
Wat werkt? by Sjoerd de Vries Wat werkt er in de bulpverlening? Is bet de metbode of is bet de relatie met de client? Hoe belangraijk is de motivatie van de client? Wat is de invloed van de ... »
Wat de opvang wil weten by J. Wolf Wat de opvang wil weten beschrijft wat er nodig is om de maatschappelijke opvang en vrouwenopvang een stevige kwaliteitsimpuls te kunnen geven. Betrokkenen (opv... »
Omkapseling van jeugdigen by E.J. Knorth, M. van den Berg & M.J. Noom Bevat de resultaten van een onderzoek door de Sectie Jeugdhulpverlening van de Universiteit Leiden. Het ondezoek was gericht op de vraag in hoeverre er behoefte... »
Meervoudig gekwetsten by K. Vansevenant & P. Heyndrickx De actieve welvaartsstaat is een begrip dat suggereert dat iedereen op de arbeidsmarkt actief kan zijn. De realiteit leert echter dat in ons land sommige mensen... »
Maatschappelijk (opbouw)werk? by J.W. Duyvendak de actualiteit van Marie Kamphuis en Jo Boer : Marie Kamphuis-lezing 2001... »
Hulpverlenen by J. de Bree HULPVERLENEN beschrijft methoden om de negen kwalificaties te behalen vanuit de vier elementen van de beroepsmethodiek. De methoden zijn gekoppeld aan de volgen... »