Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Afvallen met NLP by J.G. van der Leij Na jarenlang experimenteren met tal van verschillende strategieën om af te vallen zonder een dieet te volgen, om te blijven eten wat ik wilde en zo min mogelij... »
De meest gestelde vragen over: diabetes type 2 by A. Veneman Dit boek is geschreven om u praktische handvaten te geven. In de dagelijkse praktijk blijkt namelijk dat zowel bij mensen met diabetes type 2 zelf als bij h un ... »
Het calorieënboekje by J.P. van Oijen <i>Het Calorieënboekje, Kies bewust en Geniet bewust</i> laat zien dat het makkelijk is om per dag, zonder dieet, 10% tot 20% aan calorieën te besparen. Dat b... »
Innerlijke strijd by S. Berkenbosch Het is vakantie, maar zo voelt het niet. Ik ben opgenomen in het...... »
Compendium dieetproducten en voedingssupplementen 2009 by P. Vermeer Het Compendium dieetproducten en voedingssupplementen is een praktische handleiding in de dagelijkse praktijk voor voedings- en dieetadviezen. Het Compendium wo... »