Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Inkatha en het Zulu-nationalisme by A. Walraet In april 1994 maakten de eerste democratische verkiezingen in ZuidAfrika een einde aan het apartheidsregime. Het land werd echter geteisterd door een golf van p... »
Structuur van de waanzin by R. (ed.) Doom De periferie kende gedurende het voorbije decennium een enorme toename van interne gewelddadige botsingen. Veeleer dan een uitbarsting van collectieve waanzin v... »
De wereld na 9/11 by Coolsaet Nineeleven een variante van juni 1914 en mei 1940 dagen waarop de wereld kantelde? De grootste terreurdaad in de recente Amerikaanse geschiedenis eiste duizende... »