Welcome to Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».

Sign Up

» »
 



De Waddenzee
De Waddenzee by Jan Heuff
De Vaarwijzer De Waddenzee is al tientallen jaren het baken voor alle watersporters die het ingewikkelde vaargebied tussen Den Helder en Sylt bevaren, een klassieker die alle informatie bevat over Waddenhavens en Waddenroutes. Jan Heuff geeft veel praktische tips voor het varen langs de Waddeneilanden, over droogvallen en ankeren, over schip en uitrusting, en over de natuurstatus van het Waddengebied. »
 
 
 
 
 

Test zelf uw intelligentie en persoonlijkheid
Test zelf uw intelligentie en persoonlijkheid by V. Serebriakoff
 »
 
 
 
 
 

Scoor hoger op wedstrijd
Scoor hoger op wedstrijd by Caroline Rijpkema
Voor jonge dressuurruiters die waardevolle instructie zoeken om hoger te kunnen scoren op wedstrijd. Alle figuren en oefeningen worden stap-voor-stap uitgelegd ... »
 
 
 
 
 

Prof
Prof by Antje Veld
 »
 
 
 
 
 

Vissen op karper
Vissen op karper by A. Janitzki

Karpersoorten, vislocaties, uitrusting, aas–technieken.



Het vissen op karpers is een van de spannendste uitdagingen voor elke liefhebber van de vi... »
 
 
 
 
 

Akrobatiek
Akrobatiek by Kerst Huisman & Bennie Huisman
 »
 
 
 
 
 

Schaakstukjes
Schaakstukjes by Hans Ree
 »
 
 
 
 
 

Rob Rensenbrink
Rob Rensenbrink by Bert Nederlof
Het slangenmens "Ik heb op die Brugse tribune mijn ogen uitgekeken en niet alleen op die hattrick. Nooit speelde een voetballer zo goed als Rensenbrink toen. Oo... »
 
 
 
 
 

Praktisch handboek zeilen
Praktisch handboek zeilen by T. Schwarzmeier

Boot en zeiluitrusting - zeilmanoeuvres stap voor stap uitgelegd - regels en voorschriften - techniek aan boord.



Dit praktische handboek is ideaal voor... »
 
 
 
 
 

Bahamontes
Bahamontes by
Frank Vandenbroucke is 5 jaar dood maar Bahamontes houdt de herinnering levend. Mathias Declercq verweeft de levens van Johnny Halliday en VDB; Luc Kempen recon... »