Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Sanctierecht by F.W. Bleichrodt & P.C. Vegter Strafrechtelijke sancties staan volop in de publieke belangstelling. De regelgeving op het gebied van het sanctierecht is aan verandering onderhevig en wordt i... »
Rechtspleging civiel en bestuur by De uitspraken in civiel- en bestuursrechtelijke zaken regelen allerlei kwesties die van belang zijn in het dagelijks leven van burgers. In het bestuursrecht gaa... »
Criminaliteit en rechtshandhaving by Jaarlijks worden in Nederland miljoenen delicten gepleegd. In 2010 werden naar schatting 5,7 miljoen delicten gepleegd tegen burgers en 2,5 miljoen tegen bedrij... »
Wetboek van strafrecht Curaçao by Nadat op 7 juli 2011 de Staten van Curaçao het Wetboek van Strafrecht hebben aangenomen, is het op 15 november 2011 in werking getreden. Dit boek bevat de integ... »
Dubbel gedwaald by Ton Derksen Er ging veel mis in de Puttense moordzaak. De twee mannen die in eerste instantie werden veroordeeld voor de moord op stewardess Christel Ambrosius kwamen vrij ... »
Meten is weten (CPS nr. 41) by New Public Management en vooral besparingen bij politie en justitie leiden tot het meten van allerhande prestatieafspraken en activiteiten van politiewerk. Ook ... »
Als de waarheid eraan moet geloven by J.W. De Keijser Deze publicatie is de in verkorte vorm uitgesproken rede van prof. dr. Jan W. de Keijser bij de openbare aanvaarding van het ambt van hoogleraar in de Criminol... »