Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Vlak na de oorlog schilderde Han van Meegeren, door Justitie opgesloten in het pand van de Joodse kunsthandel Goudstikker, een valse ... »
Strijdbaar en omstreden by G. van Klinken VOOR DE EEN is Gezina van der Molen (1892-1978) een heldin van het verzet tegen nazisme en rassenhaat. Voor de ander geldt zij als een bigotte protestant, die w... »
Onland en Geestgrond by Steven van Schuppen Zijn we doof geworden voor de Stem van het Water? En dat in een tijd van zeespiegel-stijging en bodemdaling? Kan de geest van de vroege moderniteit ons helpen d... »
Hoewel Vrouwen van Parijs (1954) internationaal in de boekenkast van geen enkele fotoliefhebber ontbreekt, is het oeuvre van Nico Jesse ten onrechte in vergete... »
Gerard Grassere by D. Adelaar, H. Matthijssen & Joke de Jonge Gérard Grassère, Leven En Werk... »