Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Koken voor Dummies by Joke Reijnders Iedereen kan met dit boek iets lekkers op tafel zetten!Nooit meer een kluns in de keuken!In Koken voor Dummies doe je alle basiskennis op die nodig is om je koo... »
Kracht van oorspronkelijke voeding by Geesje Russcher Door ontwikkelingen in de land- en tuinbouw en de voedingsindustrie is de samenstelling van het voedsel drastisch veranderd. Daardoor is onze voeding soms wat e... »
De makkelijke maaltijd by 24 Kitchen <b>Altijd gezond, snel en lekker. Want zoals Rudolph altijd zegt: 'Iedereen kan koken!'</b><br/><br/><b><i>De Makkelijke Maaltijd 2</i></b> is hét boek dat je n... »
De lekkerste recepten voor de stoomoven by De nieuwste trend in een gezonde en bewuste keuken is de stoomoven. Voedsel stomen wordt steeds populairder, omdat met deze gaarmethode de waardevolle vitaminen... »