Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Schakelmagie by Johanna Lime Daniël en Irene reizen af naar Calliope. Wanneer op de heilige plaats van de Boselfen het huwelijk van Malon en Elibu voltrokken wordt, verdwijnt Daniël spoorlo... »
Verloren Aluria by Robin Rozendal Wat als steden leven, gedachten en persoonlijkheid hebben? En wat als zij net zo worstelen met het leven als wij?Van Enna’s blauwe haar kijken ze in Amsterdam n... »
De inlener by Astrid Coumans Liv MacKenzie is maar doodgewoon, denkt ze, maar als haar sollicitatiegesprek uitmondt in een gevecht tussen magiërs waarbij haar eigen krachten met geweld word... »
Onwaarschijnlijke helden by Frank Norbert Rieter Korte fantasy verhalen van Nederlandse bodem met bijzondere figuren in een heldenrol.... »
De eilanden by Marijke Van der Kroft Leroy heeft de twijfelachtige eer om, na enkele ernstige misdrijven, als eerste in Nederland verbannen te worden naar eiland nr. 7. Na een korte opleiding 'over... »
Witte roos by Daphne Kamerman Debora heeft haar toekomst uitgestippeld: ze wil naar de theaterschool. Maar als ze op een eindexamenfeest een mysterieuze, bloedmooie en intrigerende man ontmo... »
Fire en de wereld der kikkers by Quinn Stikkelbroeck Fire is een normale jongen, maar op een dag wordt zijn leven helemaal op de kop gezet als zijn broer Jake plotseling een moord pleegt op de belangrijkste persoo... »
Nieuwe Horizon by Tais Teng Een bundel met verhalen van oude rotten in het vak en nieuwkomers, allemaal met een futuristisch tintje en geschreven voor young adults.Wat als je voor elk klei... »
Ongeto's vuurdoop by Jits Tharner Sinds de Khalio dertig jaar geleden aan de macht is gekomen, in de zuidelijkste prefectuur van het land omringd door zee, is alles veranderd. Het wrede regime d... »
Ongeto's vuurdoop by Jits Tharner Sinds de Khalio dertig jaar geleden aan de macht is gekomen, in de zuidelijkste prefectuur van het land omringd door zee, is alles veranderd. Het wrede regime d... »