Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Gevaar aan de waterkant by Peter Vervloed Sjenie woont in Suriname. Daar moeten alle kinderen op school een uniform dragen. Alleen op je verjaardag hoeft dat niet. Dan mag je je eigen, nieuwe kleren aan... »
Een akelig avontuur by Els Rooijers Ivo is op kamp in de Ardennen. 's Avonds is er een dropping. De kinderen verdwalen. En dan zijn Mario en Danny ook nog verdwenen! In de verte hoort Ivo ze omhul... »
Voor altijd vriendinnen! by Mirjam Mous Steffie gaat met haar vader in Spanje kamperen. Ze ontmoet Marloes, die met haar moeder op dezelfde camping logeert. De meiden worden al snel dikke vriendinnen.... »
Dat wil ik niet! by Anneke Scholtens Dide is nieuw op school. Ze hoopt snel vriendinnen te maken. Al gauw is daar Jessica. Jessica is stoer en ze helpt Dide. Vooral als ze gepest wordt met haar bri... »
Echte vrienden? by Dirk Nielandt Tim heeft heel veel talenten. Hij kan supergoed sporten, zingen en dansen. En dan is hij ook nog eens heel slim. Iedereen vindt Tim leuk en wil zijn vriend zijn... »
Vermist in de sneeuw by Marco Kunst Wesley uit groep acht is verdwenen. Niemand weet waar hij kan zijn, behalve zijn beste vriend Jeroen. Maar de plek waar Jeroen aan denkt, is geheim. Wesley en ... »
Kunst en vliegwerk by Dolf Verroen De vader van Pablo en Iris is een vreemde vader. Hij maakt schilderijen die niemand mooi vindt. Hij verliest zijn geld en vergeet in winkels te betalen. Toch zo... »
Droombrieven by Els Hoebrechts Op een ochtend ligt er een briefje op tafel. Jade leest dat haar moeder weg is. Waar naartoe weet ze niet. Haar vader kan het haar niet vertellen. Jades beste v... »
Dat wordt feest! by Annemarie Bon Merles ouders gaan naar een feest. Voor Merle en haar vriendin Pleun komt er een oppas. Maar waar blijft die nu? Merle en Pleun vinden alleen thuis zijn erg sto... »
Hallo aarde hallo Nederland by Annemarie Bon Ga nooit zomaar naar een vreemde planeet. Zeker niet als die planeet Aarde heet. En helemaal niet als je in Nederland terecht komt.Wat een rare gewoontes! Van 1... »