Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
King of the causeway by T.M. Frazier Een enorme orkaan nadert de kust van Florida, een ander soort storm broeit in Logan’s Beach.Een mysterieuze nieuwkomer doet een gooi naar de titel van King of t... »
Schrijf me by Rian Sevenhuijsen ‘Schrijf me’ is het meeslepende eerste deel in de Rebelle-serie van Rian Sevenhuijsen.Lots leven staat op zijn kop als lifestylemagazine ‘Rebelle’ in een reorga... »
De warmte van een lach by Sarah Mayberry Eindelijk lacht het leven Mel Porter weer toe. Na haar scheiding van de dominante Owen heeft ze een oude boerderij met een aantal vakantiehuisjes gekocht, die z... »
Nog altijd betoverd by Susan Mallery Happily Inc.In Happily Inc. is elke dag de mooiste van je leven!Deel 4Silver Tesdal heeft een hoofd voor zaken en een mond om te kussen, en in beide eigenschapp... »