Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Lelijk winnen by B. Gilbert & S. Jamison Hoe krijgt hij het verzonnen, die Gilbert! In zijn boek Winning Ugly doet hij tal van verrassende ontboezemingen op mentaal en tactisch gebied van het tennis.Ov... »
Jeugdvoetbaltraining by Michel Punga Jeugdvoetbaltraining is het logische vervolg van Michel Pungarsquos bestseller Trainen van jonge voetballers Acco 2001. De doelstelling van deze trainingsmethode is kinderen en jongeren beter te leren voetballen en hen met plezier technisch doordacht en bewust te laten spelen in teamverband. »
Extreem golfen by D. Lennard 's werelds meest vreemde, fantastische en bizarre golfbanen... »
Het Voetbalboek by G. Lloyd, M. Gonnella & N. Holt 400 hoogtepunten uit de geschiedenis van de voetbalsport... »
Oranje in beeld by E. Jansen Van de zinderende eerste wedstrijd van Oranje tegen Duitsland de thriller tegen Tsjechi de beslissende wedstrijd tegen Letland tot de kwartfinale tegen Zweden e... »