Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Spoorwegen 2020 by Richard Latten In Spoorwegen wordt verslag gedaan van de belangrijkste ontwikkelingen op spoorweggebied het afgelopen jaar en met een blik vooruit in vrijwel geheel Europa. He... »
Mijn eerste echte treinenboek by Marcel van Ee & Peter van der Meer Dit boek is in eerste instantie bedoeld voor jeugdige geïnteresseerden inspoorwegen als kennismaking met de spoorweghobby. Van alle treinstellen en locomotieven... »
De nieuwe Blauwe Tram by In 1932 introduceerde de NZH 10 tramstellen van een inventief ontwerp ten behoeve van de tramlijn Haarlem-Leiden. Dit boek beschrijft de historie van de laatste... »
Sporen door de nacht by Wesley van Drongelen Hoewel de auteur in zijn paspoort de Nederlandse nationaliteit vermeld heeft staan, zou je Wesley van Drongelen met recht een Europeaan kunnen noemen. Niet alle... »
Spoor by Marcel van Ee & Peter van der Meer SPOOR editie 30 geeft ook dit jaar weer in woord en beeld een uitgebreid overzicht van de spoorwegen in Nederland.... »