Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Schot in de roos by Jill Mansell Schot in de roos van bestsellerauteur Jill Mansell is een romantische feelgood vol humor. Voor iedereen die houdt van de romans van Jojo Moyes en Sophie Kinsell... »
Thuis by Margreet Bootsma-Oud Zitten is geen pretje. In de gevangenis word je geleefd. Schuldig of onschuldig, voor de buitenwereld maakt dat niets uit. Als je niet uitkijkt ben je getekend... »
De reis by Danielle Steel In Danielle Steels roman De reis lijkt het huwelijk van Maddy en Jack Hunter een sprookje. Maar niets is wat het lijkt…Voor de buitenwereld is het huwelijk van ... »