Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Culinair winterdagboek by Nigel Slater <I>Culinair winterdagboek</I> is het verhaal van Nigel Slaters liefde voor de winter, de geur van dennen en sparren, spookverhalen lezen met een glas sleedoorn... »
Lekker uitpakken! by Karin Luiten Pak eens lekker uit!
Met bijvoorbeeld falafel uit de oven of een echte Turkse pizza, gevulde gehaktballetjes met een verrassing erin, en Eton Mess toe. Geen ide... »
Koken is leuk! by Meer dan 50 heerlijke, makkelijke en gezonde recepten voor chefkoks in spe.
Koken is leuk! bevat alles wat de beginnende chefkok nodig heeft om aan de slag te ... »
Bakken met Jill by Jill Schirnhofer <b>Het kon niet uitblijven: na Tekenen met Jill en Knutselen met Jill gaan we nu Bakken met Jill!</b>Naast tekenen en knutselen is de derde pijler van het AVRO-... »
Het grote fantastische Plaza Patatta kinderkookboek! by Nanda Roep Kinderen kunnen deze gerechten koken vanaf 7 jaar. Het meeste gaat in de oven en ouders hoeven er niet steeds bij te blijven.Uniek is dat kinderen hiermee echt ... »
Kindertraktaties vrij van gluten, lactose en arm aan suiker by Viviane Vaes Kindertraktaties vrij van gluten, lactose en arm aan suiker.Steeds meer kinderen krijgen de diagnose van een gluten- of lactose-intolerantie. Ze vrezen niet mee... »