Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Het raadsel van Londen by Geronimo Stilton Agent Nul Nul K stuurde me naar Londen voor een geheime opdracht. En Klem ging mee! Toevallig moest hij ook in de Engelse hoofdstad zijn. Hij deed mee aan een g... »
Rotkat by Janneke Schotveld Dit is Rotkat. Ooit heette hij Poekie, maar dat weet niemand meer. Zelfs hijzelf niet. Rotkat woont op een vuilnisbelt, in een heus Kasteel. Zijn beste vriend i... »
Hoe ik de vissen leerde vliegen by Ulf Stark Ulf wordt door opa op de proef gesteld. Om niet voor luilak te worden uitgemaakt, zal hij moeten bewijzen dat hij kan werken. Ulf krijgt allerlei klussen te doe... »
Mo en Tijger vieren feest by Elisabeth Mollema Mo en zijn nichtje Toos zijn iets heel leuks aan het doen: ze maken een lied! Dat lied gaan ze zingen op het feest van hun oma en de vader van Mo. Samen worden ... »