Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Lieve papa by Lieve papa is een klein maar waardevol boek voor iedereen die niet goed onder woorden kan brengen wat je vader voor je betekent.
Iedere pagina kan zo ingelijst ... »
De leukste oma van de wereld by Marjan Berk Al jaren schrijft Marjan Berk over familieleven. Vaak zijn haar kleinkinderen onderwerp van haar schrijven – en ze heeft er maar liefst tien. In de verhalen in ... »
Hoop is wat ik je wens by Ina Sipkes de Smit Warme woorden van Ina Sipkes de Smit, voor momenten waarop de woorden niet vanzelf komen, maar een gebaar van medeleven zo welkom is. De sfeervolle illustraties... »
Van hart tot hart by Dalai Lama Voor fans van <em>De jongen, de vos, de mol en het paard</em> en <em>Grote Panda & Kleine Draak</em>: hét boek om het jaar vrolijk en hoopvol mee te beginnen.<b... »