Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Forza Olandesi by Roberto Pennino Eind jaren veertig is Faas Wilkes de eerste Nederlander die in Italië gaat voetballen. In een tijd dat buitenlandse reizen voor weinigen zijn weggelegd, wordt h... »
High on insulin by Bas van de Goor Foundation In 2003 krijgt Bas van de Goor te horen dat hij diabetes type 1 heeft. Tijdens zijn volleybalcarrire ontdekt hij dat diabetes en sport elkaar niet in de weg zit... »
Zeilkracht by Peter Nielsen Ooit gemerkt dat boeken over zeiltrim geschreven lijken te zijn door wedstrijdzeilers voor wedstrijdzeilers? Dit boek is anders. Zeilkracht door Yachting Monthl... »
De vreugde van het voetbal by Jaap Visser & Matty Verkamman De lefjongens van Ajax bereikten bijna het allerhoogste in de Champions League, met gedurfd en vermakelijk voetbal. Zelfs hun val, vlak voor de triomf, was prac... »