Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Huizenruil by Stefan Ahnhem Carl en Helene willen hun relatie nieuw leven inblazen door een lange, verre reis te plannen. Ze vinden al snel de ideale bestemming: een prachtig huis in Calif... »
De messentrekker by Clive Cussler 1911. Isaac Bell van het Van Dorn Detective Agency wordt ingehuurd om een vrouw op te sporen die van huis is weggelopen om actrice te worden. Maar tot zijn grot... »
De verloren moeder - Grote Letter Uitgave by Astrid Witte Een psychologische misdaadroman over psychose en de gevolgen daarvan. De 20-jarige Chelsea wil met haar nieuwe vriend een weekje naar Parijs. Omdat haar ex hun ... »
Hellequin by Koos Verkaik De jonge Julius is anders dan zijn leeftijdsgenoten. Een oudere man waarschuwt hem zijn geheimen nooit prijs te geven. In deze fascinerende huiverroman zet een ... »
Hellequin by Koos Verkaik De jonge Julius is anders dan zijn leeftijdsgenoten. Een oudere man waarschuwt hem zijn geheimen nooit prijs te geven. In deze fascinerende huiverroman zet een ... »
Waar is Ivy? by Inge van Prooijen <p>Het lijkt allemaal zo mooi: geld verdienen met Instagram. Als Lizzy per ongeluk viraal gaat met een eerlijke post over het moederschap, staan de agentschapp... »
Open einde - Grote Letter Uitgave by Corine Hartman DE DERDE DE WINTER CASEInspecteur Nelleke de Winter moet alle zeilen bijzetten na de dood van Berend Bouwmeester, eigenaar van een restauratiebedrijf in Bredevo... »