Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
70 weken zijn bepaald … by B. Buitendijk We leven in een donkere wereld. Overal om ons heen klinken stemmen. Stemmen die ons proberen te verleiden of in slaap te wiegen, of die ons juist proberen te wa... »
Genade by Jonathan Edwards In dit boek legt een van Amerika’s grootste theologeneen van de belangrijkste onderwerpen van het christendomuit: de positie van de gelovige in de genade.Edward... »
Hoe zalig is het volk by Ds.A. van der Zwan Van de Bergrede is bekend dat die begint met eenaantal zaligsprekingen. Minder bekend is het feit datook het boek Openbaring zeven van zulke uitsprakenbevat. Ze... »
De waarde van het verbond by Jan Jacob Brahé Over het verbond der genade zijn al vele gedachtengevormd. In de praktijk leidt dit nogal eens tot grotemeningsverschillen. In deze discussies is vaak verwezenn... »
De Banier dagboekkalender 2025 - grote letter by Diverse predikanten De ‘Banier Dagboekkalender’ is een dagboek bij deStatenvertaling. Voor elke dag is er een meditatienaar aanleiding van een Bijbelgedeelte. Daarnaastwordt een te... »
De Banier dagboekkalender 2025 by Diverse predikanten De ‘Banier Dagboekkalender’ is een dagboek bij deStatenvertaling. Voor elke dag is er een meditatienaar aanleiding van een Bijbelgedeelte. Daarnaastwordt een te... »
Uit den schat des Woords, 75e jrg. by Diverse Predikanten Geref. Gem In de prekenserie ‘Uit den schat des Woords’ verschijntdit jaar de 75e en tevens laatste jaargang.De uitgave is bedoeld als handreiking voor deleesdiensten, maa... »
Een heilige dag van rust by John Owen De puriteinen stonden bekend om hun ‘sabbatsheiliging’.In 1671 publiceerde John Owen zijn boek over dezondagsrust en ruim 70 jaar later kwam er een eersteNederl... »
Terugval in het geestelijk leven by Octavius Winslow Geestelijke achteruitgang herkent iedere warechristen bij zichzelf, vroeg of laat. Toch staan we ermaar weinig bij stil. Octavius Winslow wil ons ervanbewust ma... »