Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Geschiedenis van het christendom in Nederland by Joris van Eijnatten, Tanja Kootte & Willem Bouwman De geschiedenis van het christendom in Nederland is uiterst veelzijdig. Van de eerste bekeerlingen in de middeleeuwen tot de komst van de nieuwe religie in de t... »
Het Parijs van Isis by Karin Haanappel Parijs zou haar naam te danken hebben aan de Egyptische godin Isis. Maar wat doet Isis in Frankrijk en waarom weten wij niet meer dat Isis zo belangrijk was, da... »
De missie van een genie by Bert Engelfriet De missie van een genie. De spirituele wereld van orangist Willem Bilderdijk.<br/>Willem Bilderdijk (1756-1831), historicus, taalkundige, dichter en advocaat, l... »
De poffer by Gerard Rooijakkers De Poffer. Vrouwentooi in Brabant<br/><br/>De poffer geldt als een totem van Noord-Brabant. Het is een symbool geworden van de als typisch Brabants beschouwde v... »
Sint Pancratius in het hart van Heerlen by Piet Mertens In het hart van Heerlen ontmoeten het oude en het nieuwe elkaar. Een robuuste romaanse kerk staat pal naast Glaspaleis Schunck een voormalig warenhuis met glaze... »