Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Obadja en Micha by J. Westerink Klein zwak en volkomen weerloos is Isral als de legers van het grote Babylon haar grenzen binnenvalt. Edom geniet ervan. Waar is het machtige volk van weleer? K... »
Werk in uitvoering by Dit boek is een nieuwe deeluitgave van de Nieuwe Bijbelvertaling waaraan sinds een aantal jaren gewerkt wordt door het Nederlands Bijbelgenootschap en de Kathol... »
Jezus in 2011 by R. Sonneveld Er was eens een kleine timmerman uit een afgelegen provincie. Mensen lachten om zijn accent en om zijn uiterlijk. ‘H an,’ zeiden ze. ‘Wij leven ineen tijd... »
Oproep aan kerk en Israel by A.A. Leenhouts In dit geestelijk testament van Leenhouts wordt een oproep gedaan aan alle gelovigen in de wereld om borg te staan met woord en daad voor de waardige omschakeli... »
En God wachtte by H. Andriessen Stap het verhaal in en vang daar ongebruikelijke gesprekken op tussen God en de mens, tussen de schorpioen en de doornstruik, tussen de engel en de vrouw. Gespr... »