Welcome to Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».

Sign Up

» » »
 



De lege spiegel
De lege spiegel by Janwillem van de Wetering
ervaringen in een Japans zenklooster.... »
 
 
 
 
 

Hagakure
Hagakure by Y. Tsunetomo
Hagakure is een handboek voor de samoeraiopleiding dat bestaat uit een serie korte anekdotes en overdenkingen die inzicht en onderricht bieden in de ware geest van Bushido. Hagakure beschrijft een geesteshouding die ver afstaat van ons moderne pragmatisme en materialisme en is eerder een intutief dan een rationeel appl op ons menszijn door te benadrukken dat Bushido een Weg van sterven is. »
 
 
 
 
 

Leven in aandacht
Leven in aandacht by Thich Nhat Hanh
commentaar op het Satipatthana-Soetra. Dharma Pocket.... »
 
 
 
 
 

De Bhagavad Gita
De Bhagavad Gita by W.Q. Judge
Waarschijnlijk is er nimmer in de geschiedenis van de mensheid een diepzinniger en tegelijkertijd duidelijker geschrift ontstaan dan de Bhagavad Gita als het ga... »
 
 
 
 
 

Juwelen
Juwelen by D. Roemi
Dit is een van de vele verassende even tijdloze als actuele uitspraken van Djelaloeddin Roemi de beroemde Perzische mysticus en dichter die zevenhonderdvijftig ... »
 
 
 
 
 

De weg naar vrijheid
De weg naar vrijheid by Z.H. de Dalai Lama
... »
 
 
 
 
 

De werkelijkheid van slapen en dromen
De werkelijkheid van slapen en dromen by T. Wangyal
In dit boek worden gedetailleerde instructies gegeven voor droomyoga en de daarbij behorende basisoefeningen voor overdag. In de Tibetaanse traditie is het verm... »
 
 
 
 
 

Het temmen van de os
Het temmen van de os by N. Tydeman
De zentraditie kent vele wegen om de mens te helpen bevrijding te bereiken. Daarbij wordt geen middel geschuwd van jarenlange meditatie tot een paar flinke stok... »
 
 
 
 
 

Bhagavad Gita
Bhagavad Gita by E. Mossel
de dialoog tussen Krishna en Arjuna uit de Mahabharata. De Bhagavad Gita is het bekendste deel uit het grote Indiase helden-epos...... »
 
 
 
 
 

Geen zelf geen ander
Geen zelf geen ander by A. Khema
aanwijzingen bij boeddhistische meditatie. Geen zelf geen ander is geschreven voor iedereen die door het volgen van...... »