Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De liefste kusjes die 'k ooit heb gehad by Lisanne van Eijsden Een zwangerschap zet je leven op z’n kop. En zodra je moeder wordt, is ineens alles anders… Jouw lieve, kwetsbare baby groeit uit tot een grappige dreumes en ev... »
Golf by Helen Exley Een ongelooflijke schatkist van ruim 190 grappen en uitspraken over golf. Het perfecte geschenk voor golfers!... »
Ster tussen de sterren by Coby Leeuwenburgh-kloosterman Na het schrijven van haar boekje 'Uit de tijd gesprongen' is Coby Leeuwenburgh-Kloosterman begonnen met dichten. Een aangename bezigheid voor haar en prettig vo... »
Spiropuzzels by 30 verborgen beelden in spiraalvorm om in te kleuren!Spiraalpuzzels zijn onwijs verslavend. Ze zijn geïnspireerd op de eeuwenoude techniek van het etsen in spir... »