Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Aromatherapie by Geert Verhelst <p>Dit boek over essentiële oliën is bedoeld als informatiebron en als naslagwerk. Het is met de grootste zorg en naar beste vermogen samengesteld. Het is in de... »
Het is zoeken by Annelies Moons <P>In tijden van onzekerheid floreert een zoekmachine. Dat gaat op voor elk moment van grote verandering: epidemieën, oorlogen en ja, dus ook het prille oudersc... »
De toekomstformule by Jo Caudron <P>De wereld bevindt zich op een keerpunt. Voor het eerst in onze recente geschiedenis is er een overheersend gevoel dat mens, maatschappij en economie op een a... »
Woorden die raken B-jaar 2024 by Koen Vanhoutte <p>Voor het tweede jaar op rij neemt mgr. Koen Vanhoutte, hulpbisschop van het aartsbisdom Mechelen-Brussel, het initiatief om stil te staan bij de lezingen uit... »
De Wet Bibob by Deze titel geeft een actueel overzicht over de mogelijkheden en de onmogelijkheden van de toepassing van de Wet Bibob. Als lezer krijg je een praktisch inzicht... »