Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Voor altijd... by E. van den Broek De enige zekerheid die we hebben in dit leven is dat we dood gaan. Daarin zijn we allemaal gelijk. Alleen de weg er naartoe is voor een ieder anders. Het leven is een tastbaar iets. Daarentegen is de dood totaal ongrijpbaar en komt altijd onverwacht. »
Rouwen om een kind by L.C. Klein-Vuijst Dit boek is geschreven vanuit de ervaringen van ouders na het sterven van een eigen kind. Deze ervaringen kunnen een steun zijn voor gezinnen die iets soortgeli... »
Mijn vader is een engel by L. Braitman LiĆ«l kan nog niet schrijven, maar ze spreekt. Ze spreekt over haar dode vader op een manier die het verstand te boven gaat. In de vijf jaar die volgen, praat z... »
Zo wil ik het graag hebben... by Lis Semmelink van Haagen Of het sterven van een dierbare onverwacht komt of dat het het gevolg is van een lange lijdensweg, het moment zelf isaltijd ingrijpend voor de nabestaanden.
Em... »
Koesterkaartjes bij verlies by Saskia de Bruin 'Op het moment dat je iemand verliest, gaan er duizend dingen door je hoofd en door je hart. Wat je dan het meest nodig hebt, is gezien, gehoord en gerustgestel... »
Mijn herinneringsboek by C. Abbeele <i>Mijn herinneringsboek</i> is een boek van troost. Een bijzonder geschenk voor iemand die je liefhebt. Een boek dat uitnodigt om, met of zonder woorden, te ra... »