Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De ware Jacob by Marijke Roukens Sprakeloos is Marijke Roukens, de auteur van ‘De ware Jacob’, wanneer ze de geheime brieven van haar ouders ontdekt die zij elkaar schreven voor, tijdens en na ... »
De Eenvoud van het Geluk by Cees Drost Begin negentiende eeuw vestigden zich mensen in de Heerlijckheid Doorwerth, om precies te zijn in de “Kabeljauw”, een vruchtbaar gebied tussen bossen en Heidedu... »
Au, 't is me een stoornis by Maaike Haaiveld Als Maaike en Fernando hun eerste kind krijgen, voelen ze zich onthand. Alles is nieuw voor ze. Ze hebben hun handen vol aan Edwin. Hij is echt een handenbinder... »
Jouw dementie, mijn geschenk by Fennie Duinker -van Essen In korte en herkenbare verhalen beschrijft Fennie Duinker de belevenissen die zij met haar ouders meemaakt als blijkt dat haar vader de diagnose vasculaire deme... »
Dansen met Cheyenne by Ellen Pitlo Over voskleurige merries wordt vaak gezegd dat ze een eigen willetje hebben en niet gemakkelijk in de omgang zijn. Veelgehoorde kreten zijn dat je met een ‘rooi... »
Simone Demeter by Gemma Pappot Jaren geleden ontmoette ik, tijdens een lezing in Amsterdam, een jonge Fransman die een actrice gekend had bij wie ik als au-pair in Parijs in huis had gewoond... »
Soeur Mourir by Tom De Smet Cecile Bombeke, alias zuster Godfrieda, vermoordde in de jaren 70 in een rusthuis minstens drie bejaarden. Het moordwapen was een insulinespuit, ook vandaag hel... »
Feniks op de Finca by Ema Šindelářová Feniks op de Finca: Emma en Bas besluiten een finca te kopen in Spanje. Net als de wereld op slot gaat, reizen ze af naar hun nieuwe avontuur. Ze burgeren v... »