Welcome to Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».

Sign Up

» »
 



Atmanach TVA
Atmanach TVA by W. Dierick
 »
 
 
 
 
 

De controller als manager
De controller als manager by J.A.M. van Gorp
leiderschap en persoonlijkheid... »
 
 
 
 
 

Zaken doen in midden- en oost-europa
Zaken doen in midden- en oost-europa by D.N. van den Akker & P.M. Jellinek
 »
 
 
 
 
 

Performance measurement, expectancy and agency theory
Performance measurement, expectancy and agency theory by M. van Praag & R. Sloof
... »
 
 
 
 
 

Warren Buffett
Warren Buffett by R. Heller
 »
 
 
 
 
 

De 25 beste ideeen voor een meer inspirerende planning & control
De 25 beste ideeen voor een meer inspirerende planning & control by E. van Winzum, H.J. Doeleman & J.P.R. Thomassen
Wendbare en flexibele organisaties kunnen inspelen op veranderingen. Dit worden de succesvolle organisaties van morgen. Het is wel van belang dat organisaties i... »
 
 
 
 
 

Wet op het financieel toezicht
Wet op het financieel toezicht by R.A. Stegeman
Menig artikel in de Wet op het financieel toezicht (Wft) is verder uitgewerkt in lagere regelgeving van de minister van FinanciĆ«n, waaronder algemene maatregele... »
 
 
 
 
 

Foodservice trends
Foodservice trends by
 »
 
 
 
 
 

Economie & ethiek in dialoog
Economie & ethiek in dialoog by Klop (red.)m. Becker

Kan het streven naar winst samen gaan met moraal? Betekent het oprukken van vrije marktwerking niet tegelijk het oprukken van eigenbelang? Staan de wetenschapp... »