Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Meningsuiting by N. Edwards In Rechten van het Kind: Meningsuiting wordt belicht het recht van kinderen om hun mening te uiten en zeggenschap te hebben over hun manier van leven, ook als z... »
Mijn eerste boek over de maan by Claire Llewellyn Als we 's avonds of 's nachts buiten naar boven kijken, zien we meestal de maan schijnen. Maar hoe ver weg is de maan eigenlijk? Waar komt het licht van de maan... »
Filosofie voor jonge denkers by J. Weate Waarom ben ik er? Hoe komt het dat er goed is en kwaad en hoe weet je het verschil? Bestaat er een perfecte wereld? Kun je naar een andere tijd reizen? Wat is d... »
Mooi zo! by M. Veldema Welk huidtype heb jij?Wat is d truc om je ogen groter te doen lijken?Scrubben een vreemd beestje?Hoe kan je je krullen beschermen tegen de zon?Welke kleur nagel... »
De kleine engel die niet groot wilde worden by I. Auer Aartsengel Michael maakt zig zorgen: Een kleine engel wil gewoon niet groot worden, maar op een dag vindt hij een grote uitdagingÂ
Wat is geluk? by O. Brenifier De serie Filosofie voor kids biedt een eerste kennismaking met filosofie, voor kinderen die een heleboel vragen in hun hoofd hebben. Over zichzelf, het leven en de wereld. Maar ook voor volwassenen die samen met kinderen op zoek willen gaan, nadenken en discussiëren. »
Je buik de baas! by B. Bosman & G. Frijns Bij de hand. Met gym wordt Lucas meestal als laatste gekozen. Hij is niet goed in...... »