Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Waarvan wij droomden by Julie Otsuka <p>Waarvan wij droomden vertelt het verhaal van een groep jonge vrouwen die bijna een eeuw geleden als picture brides per schip van Japan naar San Francisco wer... »
Tachtig dagen blauw by Vina Jackson De nieuwe internationale erotische sensatie, waarvan al meer dan een miljoen exemplaren werden verkocht.<br/><br/>Tachtig dagen blauw is een spannende, verleide... »
De vrouw van hierboven by Claire Messud Nora Eldridge is altijd een good girl geweest; een goede dochter en collega. Ze geeft les aan een basisschool in Cambridge, Massachusetts en wordt op handen ged... »
Paulina Buxareu by Josep Maria de Sagarra Nog in haar prille jeugd verliest Paulina Buxareu haar grote liefde als zijn stoomschip in botsing komt 'met een van die monsterlijke kathedralen van ijs die ge... »
Strootjesbruid by Karen Witemeyer Vier broers. Vier strootjes. Eén bruid.Niemand betreedt het land van de Archers.Niet als zijn leven hem lief is. Maar wanneer Meredith Hayes hoort over een plan... »
Zeven jaren by Peter Stamm De irrationele drijfveren van het menselijk hart
Architect Alex kan niet kiezen tussen twee heel verschillende vrouwen: Sonia, zijn vrouw en zakenpartner – op... »
Borgen by Jesper Malmose <em>Borgen</em> is de dramaserie over een vrouwelijke premier die voor het eerst aan de macht komt, en verhaalt van de verstrengelingen tussen politici, journal... »
Een theelepel aarde en zee by Dina Nayeri De elfjarige Saba Hafezi en haar tweelingzus Mahtab groeien op in de jaren tachtig op het Iraanse platteland. Ze zijn gefascineerd door Amerika en houden lijste... »
Het sprongbeen by Albertine Sarrazin 'De hemel was zeker tien meter naar boven geschoven. Zo begint dit cultboek dat de vlucht beschrijft van de negentienjarige Anne uit de gevangenis, waar ze is b... »
Zwarte bladzij by Kathi Macias De 16-jarige Chioma leeft en werkt op een boerderij van Afrikaners. Haar ouders zijn vier jaar geleden omgekomen in hun strijd tegen de apartheid voor het Afrik... »