Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Het grote overblijfboek by Hieke van der Werff Mag ik alsjeblieft overblijven?Thema's: voorlezen, overblijvenMet Het grote overblijfboek wordt overblijven leuker voor kinderen en gemakkelijker voor de begele... »
Actieve kids, gezonde kids by C. Gillman Actieve kids Gezonde kids
Actief zijn is belangrijk voor kinderen. De hele familie erbij betrekken is de beste manier om ervoor te zorgen dat uw kind fit, gezon... »
Zwangerschapsboek voor vrouwen by Gerard Janssen Dit boek geeft iedere week een update van de status van de vrouw en die van de baby in de buik. Daarnaast ieder trimester grotere verhalen over bijvoorbeeld het... »