Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Vincent - Eerste woordjes by <p>De kleurrijke en betoverende landschappen, bloemen en stillevens van Vincent van Gogh spreken mensen van over de hele wereld aan. En waarom zou dat niet ook ... »
Ik wil een bos voor mijn verjaardag by Linda de Haan <p>Simke is bijna jarig en ze heeft maar één grote wens: een boom in de straat. Ze schrijft een brief aan de burgemeester en wacht af. Als ze een paar dagen lat... »
Poezensafari by Agnes Loonstra <p>Een vrolijk, interactief zoekboek voor kattenliefhebbers van alle leeftijden.</p>... »
De maan is overal dezelfde by Heemels <p>Wat als je noodgedwongen alles wat je kent moet achterlaten? Het overkomt Luna. Samen met haar moeder verlaat ze de Noordpool, op zoek naar eten. Onderweg is... »
Lizzie en de wolk by The Fan Brothers <p>Het is zaterdag en Lizzie gaat met haar ouders naar het park. Ze wil heel graag een wolk van de wolkenverkoper. Ze kan kiezen: een konijn, olifant, vis of pa... »
Juf op de bakfiets by Kamalia Talhaoui <p>Kleurrijk prentenboek over trots zijn op je huis en op wie je bent.</p><p></p>... »
Muis wil ook een bril by Lucy Cousins <p>Muis en haar vriendjes kunnen de cijfers op het bord goed lezen. Behalve Ella Koala. Misschien moeten haar ogen een beetje worden geholpen. Daarom gaan Muis ... »
Welk seizoen is het, Kikker? by Max Velthuijs <p>Op een ochtend wordt Kikker wakker en hij merkt meteen dat er iets veranderd is. De zon schijnt en het is niet meer zo koud. Hij voelt lentekriebels! Kikker ... »
Uitdeelboekjes - Retteketet & Hé, wie zit er op de wc? by Harmen van Straaten <p>Deel nu de grappigste prentenboeken uit aan al je vriendjes op de crèche, op school of je kinderfeestje. In dit doosje zitten 2 x 5 miniboekjes van <i>Hé, wi... »