Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Wat werkt in de gesloten jeugdzorg? by Peer van der Helm & StudentsOnly Er zijn in Nederland circa 7000 jongeren die niet thuis kunnen of mogen wonen. Bij veel van hen is sprake van gedragsproblematiek en verstoring van hun ontwikke... »
Ziekten en handicaps by A.C.E. de Blecourt, M. Benninga & R. Didden Ziekten en handicaps is een helder en beknopt overzicht van de meest voorkomende ziekten en handicaps bij kinderen en jeugdigen – problemen die niet alleen voor... »
Vriendschap een GPS op Mars by Kathleen Peeters OmschrijvingVriendschap wordt vaak omschreven als een relatie die een aantal sociale behoeften vervult zoals intimiteit affectie en kameraadschap. Onderzoek wij... »
Als je kind moeilijk slaapt by Frits Boer Als je kind moeilijk slaapt geeft ouders, leerkrachten en beroepsopvoeders inzicht in alles wat met slaapproblemen bij kinderen te maken heeft. Daarnaast geeft dit compacte en prachtig geïllustreerde boek praktische handvatten om direct zelf aan de slag te gaan. »