Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Excuses voor het ongemak by K. Volkers Journalist en openbaar vervoergebruiker Kees Volkers besloot een onderzoek te beginnen. Een jaar lang hield hij een dagboek bij van al zijn openbaar vervoerverp... »
Help! Ik word ouder (papa/mama) by Marguerite de Ruijter Hoe is het om voor de eerste keer vader of moeder te worden en hoe heb je je daarop voorbereid? Hoe vertelde je het vrienden, familie, ouders? Zijn er speciale ... »
De sjamane by Dick Jongman Yvonne is een moderne Nederlandse vrouw die bijna alles heeft wat ons land personen uit de hogere middenklasse kan bieden. Ze heeft een best aardige man met een... »
Ademloze achtervolging by Jenna Ryan Marshal Gabriel McBride is altijd undercover, nooit thuis en voortdurend in gevaar. Zijn vrouw, Alessandra, is het na jaren te veel geworden. Al wist ze vanaf h... »
Een geboren moedertje by Rianne Loorbach Mijn verhaal gepubliceerd in boek vorm. Over mijn leven als 'tienermoeder. De (voor)oordelen, en hoe het werkelijk ging. Dingen die erbij komen waarvan de meest... »
Het complete Rekelboek by K. van Zomeren Op de Hollandse kade werd me gevraagd of die hond die ik bij me had, of die Rekel heette. 'Dan weten wij wie u bent,' zeiden die mensen. Langzaam veranderde de schrijver in een schepping van zijn hond.
Baas en hond, twee partijen in een oeroud verbond, samen op weg door het leven. »
Sporen in het zand ; Gevaarlijk plan by Lena Diaz & Loreth Ann White (1) SPOREN IN HET ZAND - Het was de bedoeling dat Brandt Stryker prinses Dalilah Al-Arif zou ophalen in Zimbabwe en haar veilig bij haar broer zou afleveren. Vo... »