Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Nederland onder het systeemplafond by Jan Dirk van der Burg & Marcel van Roosmalen In ‘Nederland onder het systeemplafond’ brengt Marcel van Roosmalen samen met Fotograaf des Vaderlands Jan Dirk van der Burg Nederland onder het systeemplafond ... »
Een huis dat pijn heet by Josefien Cornette Na de plotse dood van de geliefde van kunstenaar en schrijver Josefien Cornette wordt de wereld bitter en guur. Er dwalen everzwijnen door haar huis, ingebeelde... »
De zaak Einstein by Thomas Harding <p>Italië, zomer 1944. Duitse soldaten arriveren bij Villa Il Focardo, vlakbij Florence. Het is de woning van Robert Einstein, een neef van de beroemde wetensch... »
Alles komt goed by Op 4 april 2016 overleed Wim Brands (Brummen, 1959). Hij was jarenlang het gezicht van <i>VPRO Boeken</i>, een van de geestelijk vaders van het legendarische ra... »
Vriendschap by Beate Volker <p>We leven in een tijd van verbondenheid, maar voelen ons steeds vaker alleen. Terwijl tegenstellingen toenemen en sociale media onze aandacht versnipperen, li... »
Eeuw in versnelling by Marian Rijk In 'Eeuw in versnelling' schetst Marian Rijk aan de hand van de geschiedenis van het familiebedrijf Gazelle hoe de fiets voor een maatschappelijke revolutie in ... »
Wielrennen by Marc Van den Bossche Koersfiets en mountainbike krijgen bij Van den Bossche een statuut dat vergelijkbaar is met de sofa van een psychoanalyticus ze zijn instrumenten die het denken... »