Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Pasen by Ga mee met Jezus. Hij gaat Jeruzalem binnen, hij eet voor de laatste keer met zijn vrienden en hij wandelt in de tuin van Getsemane. Onderweg komt hij allerlei ... »
De tuin en het kruis by Carl Laferton 'Lang geleden was er een prachtige tuin. In de wereld werd gelachen en gespeeld. Er was geen kwaad en niemand was verdrietig. Maar toen, op een dag...' In de tu... »
Op reis door de Goede week by Een hit in Amerika, nu ook in Nederland verkrijgbaar! Een vrolijk doeboekje voor kinderen van groep 4 en ouder. Op een grappige maar respectvolle manier lezen z... »
Hoe een kat de melk mocht stelen by Tony Hutter Nieuwe verhalen over Spurgeon voor kinderen. In het leven van Spurgeon gebeurden zo veel dingen waaruit lessen te trekken zijn, dat Tony Hutter er opnieuw in sl... »
Van Egypte naar Kanaän by In dit grote kartonboek kijken kinderen hun ogen uit. Elke plaat is gebaseerd op de geschiedenissen van het volk Israël dat van Egypte naar Kanaän trekt. Vele B... »
Luikjesbijbel by S. Loyd-Jones De Luikjesbijbel laat kinderen op een aantrekkelijke manier kennismaken met de Bijbel. Bekende verhalen over onder andere de ark van Noach, Mozes en Jona komen ... »
Heb je vijf minuutjes by Eddie Verbist Begin je dag goed, laat stilte en rust tot jou komen! <br/>Een handvol minuutjes tijd maken om wat na te denken of voor een gebedje. <br/>Dit boekje 'Heb je vij... »