Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Phoenix by Bert Wagendorp Winterswijk, 1847. Abel Sikkink is acht jaar oud als zijn ouders besluiten te emigreren naar Amerika. Maar het noodlot slaat toe en het schip waarmee ze naar hu... »
Thuis op Dunleigh Hall by Dineke Epping In het romantische en meeslepende 'Thuis op Dunleigh Hall' van Dineke Epping, ontvouwt een kil verstandshuwelijk zich tot een diepe liefde.
DE RIDDER EN DE ROOS by Dan Adams Dit is het vierde deel van de reeks : 'De Normandiërs'. Het kan echter ook als zelfstandig boek gelezen worden.Isolde de Montfroid verbindt haar leven aan dat v... »
Het schaduwspel by Simone van der Vlugt <p>Amsterdam, 17e eeuw. Het zijn de hoogtijdagen van de VOC en Eva Ment verkeert als dochter van een lakenkoopman in de betere kringen van Amsterdam. Op een lit... »
Nachtblauw by Simone van der Vlugt <p>Het is 1654, en Catrijn besluit na de dood van haar man het dorp te verlaten en naar de stad te trekken. Bij toeval komt ze terecht in de plateelfabriek van ... »
De verdwijning bij Loxby Manor by Abigail Wilson <p>‘De verdwijning bij Loxby Manor’ van Abigail is perfect voor de fans van Julie Klassen en Sarah Ladd. Vier jaar na een drama dat ze tegen elke prijs geheim m... »
Bokkenrijdster by Heleen Van 'tveld Een jonge heks wordt ondergedompeld in magische lessen, gegeven door haar geleerde en 'Vrij-Eigenzinnige' moeder. In Bokkenrijderstijden is het oppassen geblaze... »
Het huis aan de Prinsengracht by Chris Nyqvist Het huis aan de Prinsengracht speelt zich af rond de Tweede Wereldoorlog. Het verhaal wordt gedragen door de wereld van die tijd, een wereld waarin de verschill... »
Leven in Vrede als God in Frankrijk by Enno van Linge Het aantal mensen dat in Nederland en in Nederlands-Indië de Tweede Wereldoorlog heeft meegemaakt, wordt steeds geringer. Een jeugd met bezetters, razzias en ra... »
Ik zal leven! by Miriam Perrone <p>Na een zeilongeluk op de Bodenseeraakt Linde vermist en spoelt ze aan te Überlingenin Duitsland. Wanneer zoekacties in Bregenz(Oostenrijk) niets opleveren wo... »