Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Morele revolutie by Rutger Bregman De westerse wereld verkeert in een morele crisis. Niet de meest bekwame, maar de meest schaamteloze leiders komen aan de macht.In zijn BBC Reith Lectures — hier... »
Van huis uit by Anne van Veen & Herman van Veen <p>Omdat ze elkaar even niet anders dan vanachter glas mochten zien, schreven Anne en haar vader elkaar over wat ze normaal aan de keukentafel of tijdens een wa... »
De literaire Ardennen by Stefan Van Den Bossche De Ardennen hadden altijd al iets intrigerends, een wat bevreemdende waas waar de literatuur niet aan ontkwam.Er is uiteraard Jacques Perk, de jonggestorven ‘he... »
Stemmen in de oceaan by Susan Casey Stemmen in de oceaan gaat over dolfijnen. Journaliste Susan Casey neemt je mee in de fascinerende wereld van deze mysterieuze, zeer intelligente wezens. Je reis... »
De oordopjesmoord by J. Hans Mauritz De Oordopjesmoord is een waargebeurde crime story vol intriges, bizarre ontwikkelingen en verbijsterende feiten. Een vertelling over één van de meest ophefma... »
Dromen van mijn vader by Barack Obama In ‘Dromen van mijn vader’ vertelt Barack Obama helder, meeslepend en zonder vals sentiment hoe hij als zoon van een zwarte Afrikaanse vader en een witte Amerik... »
Nietzsche contra Wagner by Friedrich Nietzsche 'Richard Wagner is het grootste genie en de grootste mens van onze tijd'. aldus Friedrich Nietzsche in een brief uit het jaar 1869, toen hij nog geheel en al in... »
De droom van mijn moeder by Maroesja Perizonius Voor haar veelgeprezen documentaire Communekind ontving Perizonius tijdens het Nederlands Film Festival 2005 de Prijs van de Stad Utrecht voor het beste debuut ... »