Welcome to Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».

Sign Up

» »
 



Ik heb het gedaan
Ik heb het gedaan by Paul Jambers
Ik heb het gedaan is de autobiografie van een man die een bepalende rol heeft gespeeld in de ontwikkeling van televisie. De programma?s van Paul Jambers zijn legendarisch geworden, maar ook de manier waarop hij dacht over televisie heeft het medium veranderd. »
 
 
 
 
 

Wereldtheater
Wereldtheater by Emile Schra
zes theatertradities in perspectief.... »
 
 
 
 
 

Een theatergeschiedenis der Nederlanden
Een theatergeschiedenis der Nederlanden by R.l. (red.) Erenstein
Een theatergeschiedenis der Nederlanden... »
 
 
 
 
 

Hofgoochelaar Larette en zijn mysterieuze dood
Hofgoochelaar Larette en zijn mysterieuze dood by Michel van Zeist
Larette was mogelijk de grootste vooroorlogse goochelaar van Europa. Deze van oorsprong Oostenrijkse Cornel Hauer (1889-1943) verhuisde op uitnodiging van theat... »
 
 
 
 
 

Fellowship of the Andes
Fellowship of the Andes by
... »
 
 
 
 
 

Geen rook maar vuur
Geen rook maar vuur by I. van Dijk
 »
 
 
 
 
 

Gebarsten glas in lood
Gebarsten glas in lood by R. Schechner
 »
 
 
 
 
 

Regisseren voor amateurtoneel
Regisseren voor amateurtoneel by Hugo Renaerts
De lange ervaring van de auteur als zowel acteur, regisseur en toneelschrijver hebben geleid tot het samenstellen van dit boek, een handleiding voor regisseren ... »
 
 
 
 
 

In de schijnwerpers
In de schijnwerpers by Anjelica Huston
Als kind maakte ze kennis met Marlon Brando, Marilyn Monroe, Richard Avedon, Marianne Faithfull, ze trouwde met Jack Nicholson en later met Bob Graham, en ontmo... »