Welcome to Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».

Sign Up

» » »
 



Roy - Anna - Ans
Roy - Anna - Ans by M.O.W. Vader
ROY — ANNA — ANS
De hoofdpersonen en hun ouders hebben de tweede wereldoorlog in alle hevigheid aan den lijve ondervonden. In deze roman beschrijft de hoofd... »
 
 
 
 
 

Op leven en dood
Op leven en dood by Adri Burghout
De opmars van de geallieerden lijkt tegen het einde van de Tweede Wereldoorlog onstuitbaar. Toch is de oorlog nog niet voorbij. In de lucht wordt tot het bitter... »
 
 
 
 
 

Confrontatie op zee
Confrontatie op zee by Douglas Reeman
... »
 
 
 
 
 

In vrede thuisgekomen
In vrede thuisgekomen by N. Wander
... »
 
 
 
 
 

Zeeslag bij Singapore
Zeeslag bij Singapore by J.G. Veenhof
... »
 
 
 
 
 

Luchtslag voor de vrijheid
Luchtslag voor de vrijheid by J.G. Veenhof
... »
 
 
 
 
 

De adem van de angst
De adem van de angst by B. Thoene
1940 – Wehrmacht-officier Horst von Bockmann probeert een Joodse baby het land uit te krijgen en roept daarvoor de hulp in van een Amerikaanse journaliste. E... »
 
 
 
 
 

Oud zeer
Oud zeer by H. Barnard
roman over oorlog en verzet... »
 
 
 
 
 

Door armoede en ellende
Door armoede en ellende by H. van Alfen
verhalen uit de Tweede Wereldoorlog... »
 
 
 
 
 

Binten en eigenheimers
Binten en eigenheimers by R. Paulina
Ria Paulina is geboren en getogen in Den Haag, waar ze de hbs doorliep. Na een hbo-opleiding en een loopbaan als technisch natuurkundige in Delft, wijdde zij zich een aantal jaren geheel aan het moederschap. Daarna maakte zij carri als correspondente bij de rijksoverheid. »