Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De regel by Aurelius Augustinus ‘Noem niets uw eigendom, maar laat alles voor u gemeenschappelijk bezit zijn.’ Zo begint dit kleine en zeer invloedrijke geschrift van Aurelius Augustinus. Wie ... »
Kleine filosofie van het ommetje by Pieter Hoexum Sinds de coronacrisis weten we dat thuisblijven geen probleem is, als je het maar kunt afwisselen met een wandeling in de buurt. Het ommetje voldoet aan een lev... »
Filosofie voor de zwijnen by Klaas Rozemond Is het beter om een ontevreden mens te zijn dan een tevreden varken? Is het beter om een piekerende denker te zijn dan een losbandig beest? Deze vragen, ooit na... »
Digitale Detox by Alexandra Wit In onze moderne wereld worden we vaak overspoeld door digitale prikkels en constante verbondenheid. Dit boek biedt een kompas om een evenwichtige relatie met te... »
Stress Overwinnen by Alexandra Wit Dit boek is een onmisbare gids voor jongeren in de hedendaagse veeleisende wereld. Stress is een onvermijdelijk onderdeel van het leven, maar het hoeft jongeren... »
Hoe Plato je uit je grot sleurt by Mario Veen Leid je het leven dat je wilt leiden? Je denkt misschien van wel. Maar hoe goed ken je jezelf eigenlijk? Misschien heb je je toch laten ketenen door allerlei ve... »