Welcome to Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».

Sign Up

» »
 



anticiperend ouderschap
anticiperend ouderschap by Peter Schrijver
 »
 
 
 
 
 

Babyboek
Babyboek by Jacqueline Pieterson
 »
 
 
 
 
 

Human embryonic growth
Human embryonic growth by Evelyne van Uitert
 »
 
 
 
 
 

Zwanger worden
Zwanger worden by Mariel Croon
Zwanger worden is hét praktische handboek voor mannen en vrouwen die een kind willen of nog twijfelen. Het gaat in op alle vragen die voor de conceptie spelen. Wel of geen kind? Wat is de beste timing? Hoe verhoog je de kans op een gezonde baby? Hoe verminder je de risico's? Hoe zorg je voor sterk zaad? Mag je meteen zwanger worden nadat je met de pil bent gestopt? Hoe herken je de vruchtbare dagen?<br/><br/>In het beste geval lukt het om vlot zwanger te worden. »
 
 
 
 
 

Help, een peuter in huis
Help, een peuter in huis by Andrienne Hedger & Shannon Payette Seip
De wereld door de ogen van peutersBizarre kledingstijl...Excentriek kapsel...Egocentrische houding...Nee, dit boek gaat niet over pretentieuze supersterren... H... »
 
 
 
 
 

Opvoeden
Opvoeden by Caroline Schenk-Kwint
<p>Ieder kind is uniek. Gelukkig. Alhoewel: soms is het voor ouders best lastig. Want waarom werkt iets voor het ene kind wel en voor het andere niet? Ouders ze... »
 
 
 
 
 

Expeditie Gevoel
Expeditie Gevoel by Steven Gielis
 »
 
 
 
 
 

Het raadsel intelligentie
Het raadsel intelligentie by Ewald Vervaet
Ons leren, denken en doen ontrafeld!<br/>Over kinderen van 0-8 jaar<br/><br/>Hoe leren wij een taal? Waar komt ons identiteitsbesef vandaa? Hoe komt het dat wij... »
 
 
 
 
 

Zachte nachten
Zachte nachten by Anouk Van Nuffel & Hanne Wils
<p>Slaapt jouw baby niet zoals in de boekjes? Proficiat, jouw baby is helemaal normaal! Het is namelijk helemaal niet zo natuurlijk voor een baby om alleen, in ... »
 
 
 
 
 

Hoe ik baba werd
Hoe ik baba werd by Ryan Ramharak
 »