Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Speeltuin van de aapjes by Elisa van Spronsen De pap van Tijm wil op reis.
Op reis naar het oerwoud.
Daar is een speeltuin ontdekt.
Die speeltuin is gemaakt door aapjes.
En Tijm?
Tijm mag mee! ... »
Nieuw in Nederland by Mirjam Eppinga Alicia komt uit Brazilië en gaat zonder dat ook maar een woord Nederlands spreekt met de bus naar haar nieuwe school. De eerste dag viel niet mee, maar terug in... »
Voor de klas by Johan van Caeneghem De delen in de serie Flitsen zijn speciaal geschreven voor nieuwkomers/anderstaligen. Bedoeld voor jongeren en jong-volwassenen vanaf ca 15 jaar.<br/>Voor de kl... »
Piraat by Dee Phillips Veel illustraties, weinig tekst. Dat is het kenmerk van de serie Heftige Historie. Centraal staan steeds de lotgevallen van jonge mensen. De gebeurtenissen uit ... »
Viking by Dee Phillips Veel illustraties, weinig tekst. Dat is het kenmerk van de serie Heftige Historie. Centraal staan steeds de lotgevallen van jonge mensen. De gebeurtenissen uit ... »
Gladiator by Dee Phillips Veel illustraties, weinig tekst. Dat is het kenmerk van de serie Heftige Historie. Centraal staan steeds de lotgevallen van jonge mensen. De gebeurtenissen uit ... »
Kees de jongen by Theo Thijssen Bewerking van Helene Bakker in 'Literatuur voor Beginners', een toegankelijke serie van Eenvoudig Communiceren. Bedoeld om zwakke lezers kennis te laten maken m... »
Eline Vere by Louis Couperus Bewerking van Helene Bakker in 'Literatuur voor Beginners', een toegankelijke Serie van Eenvoudig Communiceren. Bedoeld om zwakke lezers kennis te laten maken m... »
Overstroming by Karin Giphart Makkelijk lezen-uitgave. Oorspronkelijk verhaal. KArin Giphart schreef deze roman speciaal voor www.leeslicht.nl. Een roman die zowel voor jongeren als voor vol... »
Parnassia by Josha Zwaan Makkelijk Lezen-uitgave van deze bestseller. De joodse Rivka wordt als klein meisje bij een onderduikadres in Zeeland gebracht. Als haar vader haar na de oorlog... »