Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Geniet van je pensioen by Mark Claus ‘Dat is voor als ik met pensioenben’ – hoe dikwijls hoor je datniet zeggen? Eindelijk zeeënvan tijd om te doen wat je graag doet...Maar wat is dat dan allemaal?... »
Trauma en ouderenzorg by Luc van de Ven De zorg, begeleiding of psychotherapie bij senioren vertrekt vaak vanuit een actueel probleem. Het gaat dan dikwijls om verlieservaringen die voor de betrokkene... »
Steun en troost bij dementie by Anniek Kramer Zorg je voor iemand met dementie? Waar vind je dan steun en troost? In dit boek zijn vele bronnen van steun en troost te vinden. Inspirerend als je zorg geeft a... »
Havetand en Kreukelkopje by Thea Ruis 'Liefje,' roept hij wanneer hij voor de spiegel staat.'Kom eens kijken...'Geschrokken komt Janneke naast hem staan.'Wat is er?' vraagt ze.'Kijk,' zegt hij. 'We ... »
100% leven by Yvonne Witter Meer dan twintig honderdplussers, met ieder ruim een eeuw aan levenservaring, delen in dit boek hun levenslessen: ‘Nooit klagen, maar doorzetten en bezig blijve... »
Vensters met verhalen by Oeds Visser 'Het is vergane glorie', zei een zoon tegen mij. We waren in gesprek over zijn moeder.'Het gaat helemaal niet goed met haar. Er is geen contact meer mogelijk. Z... »