Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Leven voor de Koning by Albertine Karels-van den Brink, Christine Stam-van Gent & Elise Pater-Mauritz De kindertijd is de beste tijd om tot geloof te komen. Maar hoe ziet een leven met en voor de Heere Jezus er in een kinderleven concreet uit? Wat brengen we ove... »
Hoe de Heere werkt in het hart van Zijn kinderen by Aleid Nijhoff-Schreuder Jonge kinderen kunnen belangrijke vragen hebben. Hoe krijg ik een nieuw hart? Of: hoe kan ik weten of ik een nieuw hart mag hebben? Is mijn verdriet wel echt ve... »
Een stroom van zegen by A. Kloosterman & D. Kloosterman 'Een stroom van zegen' is een boek om samen met het gezin stil te staan bij de heilsfeiten die we gedenken met Hemelvaart en Pinksteren. Het boek biedt voor ied... »